Gastronómia

 

HOTEL GINO PARK PALACE****

Hotel Gino Park Palace**** je hotel s výnimočnou reštauráciou, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite mestskej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1. V historických priestoroch kaštieľa zo 17 st. ponúka ubytovanie, reštauráciu s autorskou kuchyňou, salóniky, kaviareň, lobby bar s letnou terasou,wellness, vnútorné i vonkajšie fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.

Rezervácie stolov vopred na tel. č. 042 44 59 600 alebo e-mailom: info@parkpalace.sk

Otváracie hodiny hotela 24 hodín/denne.
Otváracie hodiny reštaurácie PO - NE 10:00 - 22:00 hod
Hotel Gino Park Palace****
Orlové 116, 017 01 Považská Bystrica, Slovakia
Tel.: +421 42 4459600 e-mail: info@parkpalace.sk, www.parkpalace.sk

Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****

 

SALAŠ NIMNICA

Reštaurácia ponúka stravovacie služby so zameraním na produkty klasickej slovenskej kuchyne, kde sú prioritnou ponukou bryndzové halušky so žinčicou.

Ponuka reštaurácie je počas sezóny rozšírená o predaj klasických ovčiarskych výrobkov, ako je čerstvý aj údený syr, bryndza a žinčica. Všetky uvedené výrobky sú vyrábané z vlastných produktov bez akéhokoľvek riedenia, preto často dopyt prevyšuje ponuku.

Súčasťou ponuky reštaurácie sú aj rôzne spoločenské, či rodinné oslavy vo vopred dohodnutom režime

Nimnica č. 185, 02071 Nimnica, TEL.:+421422399511, e-mail: salasnimnica@salasnimnica.sk,
www.salasnimnica.sk

Salaš NimnicaSalaš NimnicaSalaš NimnicaSalaš NimnicaSalaš NimnicaSalaš NimnicaSalaš NimnicaSalaš NimnicaSalaš NimnicaSalaš Nimnica

 

SALAŠ UDIČA

Rodinná farma Ovisfarma s.r.o. obhospodaruje 219 ha poľnohospodárskej pôdy v katastrálnom území Udiča, v krásnom prostredí Strážovských vrchov.

Hlavnou činnosťou poľnohospodárskej prvovýroby je chov oviec plemena cigája. Ovce sú dojné, zamerané na produkciu mlieka. Nadojené mlieko spracováva v malej mliekarni, ktorá je prispôsobená EU normám. Výrobky z ovčieho mlieka predáva od jari do jesene v predajni, ktorá je priamo na salaši. Salaš sa nachádza na konci obce Udiča v Marikovskej doline.

Z tradičnej ovčej produkcie  ponúkajú: čerstvý ovčí syr, údený syr, nakladaný syr, parený syr, bylinkový syr, ovčie nite, ovčie uzlíky, žinčicu, bryndzu, ovčie jogurty, syrové misy a pod. Veľmi známe a obľúbené široko-ďaleko sa stali syrové torty, ktoré robia na rôzne príležitosti.

Slovenských paritzánov 1129/49, 01701 Považská Bystrica, TEL.:+421948306260, e-mail:oviscap@px.psg.sk,
web: www.ovis.sk,www.facebook.com/salasudica

Ovisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš UdičaOvisfarma - salaš Udiča

 

 

KOLIBA PAPRADNO

Koliba Papradno sa nachádza na okraji obce Papradno v CHKO Kysuce-Javorníky obklopená krásnou prírodou. Rázovitá reštaurácia s krbom ponúka domácu kuchyňu, salašnícke špeciality, jahňacinu, syry a syrové špeciality z vlastnej produkcie. V letnej sezóne je k dispozícií tiež altánok s kapacitou 80 miest.

Deti sa môžu tešiť na spúšťanie na lane, domčeky s preliezkami, pieskovisko a trampolínu, jazdu na koníkoch.

Reštaurácia je ideálnym miestom pre zorganizovanie svadobnej hostiny, oslavy životných jubileí, promócií, pracovných posedení, obchodných jednaní a školení.

Papradno č. 1507, 018 13 Papradno, TEL.:+421424393338, e-mail:agro@penziongrunt.sk,

web:www.penziongrunt.sk

Koliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba Papradno