Kaviarne

Revolution Bar

Príjemná kaviarnička umiestnená v centre mesta Považská Bystrica s možnosťou sedenia aj vonku na terase. Nájdete ju  v budove Kina Mier. Vybrať si môžete so širokej ponuky osviežujúcich kokteilov alebo skvelej kávy. Pre deti je k dispozícii detský kútik.

Belgravia

Veľmi pekne zariadená kaviareň na kľudnom mieste. Pre fajčiarov je možnosť posedenia aj v interiéri. V ponuke nájdete všetky druhy kávy aj v bezkofeínovej verzii, bezlaktózové či sójové mlieko, španielske víno, domáce limonády, snacky a dezerty. Pre deti je k dispozícii detský kútik. 

Považské Presso

V centre mesta v blízkosti centrálenej mestskej zóny nájdete malú kaviarničku s príjemnou atmosférou, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky káv a nápojov. 

Galéria

Kaviareň Galéria sa náchadza taktiež v centre mesta. Očarí Vás príjemným prostredím, v ktorom objavíte aj kus umenia. Môžete využiť posedenie aj vo vonkajších priestoroch. V ponuke okrem vynikajúcej kávy taktiež objavíte aj raňajkové menu i rôzne druhy dezertov. 

Koridor

Kaviareň Koridor sa nachádza v blízkosti železničnej stanice Považská Bystrica. Jedinečné spojenie výbornej kávy a kultúrneho zážitku si môžete vychutnať práve tu. V nápojov ponuke nájdete taliansku kávu a Batch Brew, drinky, víno, pivo, raňajkové menu, snacky, brunch. Počas celého roka sa tu organizujú rôzne kultúrne podujatia pre dospelých aj deti, kocerty, premietanie filmov, semináre, workschopy či dobročinné akcie.