ŠPORT A RELAX

SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás

 

SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás SWIM CLUB - centrum oddychu, dobrej zábavy a relaxu pre vás

 

Moderné zariadenie ponúka vyžitie pre všetky vekové kategórie. Pre tých, ktorí majú radi aktívny odpočinok, je pripravená možnosť zahrať si bowling, alebo sa naučiť rôzne druhy tancov a pre tých, ktorí dajú prednosť pohodliu a oddychu po namáhavom dni, je k dispozícii wellness a príjemná kaviareň, kde si môžete posedieť s priateľmi pri kávičke.

 

Wellness

Sedací bazén so 16 tryskami a chrličom dopĺňajú dve vírivky (1x VIP room), tri sauny, oddychová miestnosť a bar. Regeneráciu tela môžeme zakončiť masážou a nechýba ani tradičná čínska medicína.

 

Tančiareň

Tanečným a cvičebným skupinám je k dispozícií tančiareň s plochou približne 80 m2, ktorá je vybavená zrkadlami na stene, disponuje prenosnou klimatizáciou, samostatnými WC a dvoma sprchami. Ostatní návštevníci si môžu zatancovať latino s Martou alebo klasické a štandardné tance v tanečnej škole TEP DANCE manželov Žižkovcov, a v lete Zumbu s Jarkou.

 

Bowling

V priestoroch Swim Clubu majú návštevníci možnosť zahrať si aj tento obľúbený druh športu. Pre tých súťaživejších je pripravená Bowlingová liga,  
v ktorej hrajú po registrácii družstvá o pohár Swim clubu a Považsko-Bystrických noviniek. 
 

Kde nás nájdete?

Ulica Športovcov (budova krytej plavárne), 01701 Považská Bystrica, SK
+421918907772
info@swimclub.sk
https://www.swimclub.sk/

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka

 

Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka Lyžiarske stredisko SKI Ráztoka
 

Stredisko leží v západnej Javorníckej časti Chránenej krajinnej oblasti Kysuce, pri pramennej oblasti Marikovského potoka a pod Frňovským sedlom (916 m n. m.) v hlavnom hrebeni pohoria Javorníky. Je to oblasť málo dotknutého prostredia Javorníkov, poskytujúceho kvalitnú rekreáciu pre všetky generácie priaznivcov aktívneho pohybu a čistej prírody.

Chata Javorník je nové zariadenie, ktoré poskytuje ubytovanie v 2 päťposteľových a 2 štvorposteľových apartmánoch a 4 izbách pre 2 osoby. Kapacita chaty je približne 30 miest spolu aj s prístelkami. Všetky apartmány sú vybavené vlastným TV, sociálnym zariadením a sprchovým kútom. Poloha chaty priamo pod lyžiarskym vlekom ponúka výhľad na svah.

Stravovanie je zabezpečené v jedálni s kapacitou 150 miest. Jedálny lístok je postavený na tradičnej domácej kuchyni a chuti návštevníkov strediska.

Už tradične sa v areály koná zabíjačka na snehu, kde sa podávajú zabíjačkové špeciality slovenskej kuchyne počas jedného zimného víkendu. K dispozícii je denný bar.

 

Služby

Zimné pobyty ponúkajú skvelú možnosť lyžovania na zjazdovke s dvoma lyžiarskymi vlekmi, pre dospelých 1000 a 720 metrov dlhé vleky a pre deti vlek o dĺžke 250 metrov, ďalej ešte kvalitné upravované bežkárske trasy o dĺžke 120 km.

 

Kde nás nájdete?

Ráztoka 858, 018 03 Horná Mariková, SK
+421424352190
peter.miklos@skiraztoka.sk
http://www.skiraztoka.sk/

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

FARMA PAPRADNO

 

Farma Papradno Farma Papradno Farma Papradno Farma Papradno Farma Papradno Farma Papradno Farma Papradno
 

Farma sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí obce Papradno. Je zameraná na chov oviec, hovädzieho dobytka a koní. Umožní nám spoznať vidiecke hospodárstvo a jeho produkty. Na farme sa môžeme oboznámiť s tradičnými postupmi spracovania surového ovčieho mlieka a ochutnať výrobky z vlastnej produkcie, akými sú napríklad ovčí hrudkový syr či žinčica.

 

Pravidelné podujatia

  • August - Jazdecké hry pre deti – sú určené pre deti, ktoré ovládajú jazdu na koni, sprievodný program: country hudba, ukážky výcviku pastierskych psov, dravých vtákov, súťaže pre deti z obecenstva.

 

Kde nás nájdete?

Papradno č. 308/1, 01813 Papradno, SK
+421905749859
agro@penziongrunt.sk
http://penziongrunt.sk/