Ubytovanie

PENZIÓN TERNO 

Moderný penzión s rodinným duchom.

Penzión TERNO nájdete blízko centra Považskej Bystrice. Iba pár krokov od železničnej stanice.  V moderne pôsobiacej budove sa skrýva plný servis pre ubytovanie aj stravovanie. 

M.R. Štefánika 144, 017 01 Považská Bystrica, SK
 +421424262015
 ternopb@centrum.sk
 http://www.penzionterno.sk/

Penzión TernoPenzión TernoPenzión TernoPenzión TernoPenzión TernoPenzión TernoPenzión Terno

 

HOTEL GARNI

Hotel Garni sa nachádza v tichej lokalite Považskej Bystrice v blízkosti autobusovej stanice. Do centra mesta je približne 1,5 km, čo predstavuje príjemnú poznávaciu prechádzku a zoznámenie sa s mestom. Hoteloví hostia si môžu vybrať ubytovanie v dostupnej cenovej relácií v izbách a apartmánoch s bežným hotelovým vybavením. K dispozícií sú aj spoločenské miestnosti. Vyhľadávané je aj vonkajšie sedenie v príjemnom prostredí prepojenom s okolitou prírodou, kde môžu deti využiť rôzne detské atrakcie. Návštevníci môžu využívať blízkosť nákupných centier a športovísk či relaxačných zariadení.

Kukučínova 209/24, 01701 Považská Bystrica, SK
 +421424325933
 reservations@hotelgarni.sk

www.hotelgarni.sk

Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*

 

CHATOVÁ OSADA TIESŇAVA

Chatová osada Tiesňava v kategórii A poskytuje ubytovanie v murovaných bungalovoch s dvoj a trojlôžkovými izbami so sprchou a sociálnym zariadením. Ubytovacia kapacita je 55 lôžok. 
Stravovanie poskytuje reštaurácia Tiesňava v areáli chatovej osady. 
Chatová osada Tiesňava leží priamo na hranici štátnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava. 
Ihrisko s umelou trávou 33 x 18 metrov, s osvetlením priamo v areáli chatovej osady s možnosťou športových sústredení.

Recepcia Chatová osada:   

+421/ 42 4381113

Manínska tiesňava, 017 05 Považská Bystrica, SK
 +421905451177
 pobyton@stonline.sk
 http://www.maninska.sk/

Chatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada Tiesňava

 

KEMPING MANÍN

Autokemping Manín poskytuje ubytovanie v troj a štvorlôžkových zrubových chatkách v celkovej kapacite 77 lôžok a miesto na stanovanie s kapacitou 50 miest pre stany a karavany. 
Vo svojej kategórii poskytuje kempig Manín plné služby ako možnosť ohrievania jedál, umyváreň so sprchami s teplou a studenou vodou, spoločenskú miestnosť s možnosťou zapožičania spoločenských hier a športových potrieb, volejbalové ihrisko a bazén. Kemping Manín leží priamo na hranici štátnej prírodnej rezervácie Manínska Tiesňava.

 

Recepcia Autokemping:

+421/ 902 194 773

 Manínska tiesňava, 017 05 Považská Bystrica, SK
 +421902194773
 pobyton@stonline.sk
 http://www.maninska.sk/

Kemping ManínKemping ManínKemping ManínKemping ManínKemping Manín

AGROPENZIÓN GRUNT

Agropenzión Grunt je zariadenie vhodné na rekreáciu rodinného charakteru, sústredenie športovcov, usporiadanie firemných podujatí, školení a na uskutočnenie rôznych príležitostných akcií v tichom prostredí. Nachádza sa cca 16 km od Považskej Bystrice, v obci Papradno.

Možnosti ubytovania 

Kapacita penziónu je 27 lôžok, ubytovanie je možné v 1/3 izbe a 8/2 izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená TV, sprchovacím kútom a toaletou. 26 lôžok

Agropenzión má vlastnú reštauráciu s kapacitou 30 miest. Ubytovaní hostia majú možnosť objednávky raňajok, plnej penzie, polpenzie, prípadne vlastného výberu z jedálneho lístka.

K dispozícií je bar otvorený do 24:00 hod.

V reštaurácií a vínnej pivnici /s kapacitou 10 miest/ sa organizujú podnikové akcie, svadby, oslavy...

 

Služby:

  Masáže

Požičovňa horských bicyklov

  Posedenie pri krbe

  Jazdenie na koňoch

Ochutnávka syrových výrobkov z vlastnej produkcie

 

 Papradno č. 1507, 018 13 Papradno, SK
 +421424393338
 agro@penziongrunt.sk
www.penziongrunt.sk

Koliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba Papradno

 

HOTEL GINO PARK PALACE ****

 
Hotel Gino Park Palace**** je hotel s výnimočnou reštauráciou, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite mestskej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1. V historických priestoroch kaštieľa zo 17 st. ponúka ubytovanie, reštauráciu s autorskou kuchyňou, salóniky, kaviareň, lobby bar s letnou terasou, wellness, vnútorné i vonkajšie fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.
Hotel Gino Park Palace ponúka svojim hosťom nie len jedinečnú atmosféru ale aj exkluzívnu kuchyňu. Dňa 5. júla predstavuje nový A la carte, ktorý spočíva v súlade prírody a použitých sezónnych surovín. 
 
Doprajte si jedinečný kulinársky zážitok a príďte ochutnať!
 
Rezervácie stolov vopred na tel. č. 042 44 59 600 alebo e-mailom: info@parkpalace.sk
 
Pozrieť jarný A la carte: www.parkpalace.sk/novyalacarte/
 
Otváracie hodiny hotela: 24 hodín/denne.
Otváracie hodiny reštaurácie: PO - NE 10:00 - 22:00 hod
 
Hotel Gino Park Palace****
Orlové 116, 017 01 Považská Bystrica, Slovakia
Tel.: +421 42 4459600 e-mail: info@parkpalace.sk, www.parkpalace.sk
 
 
Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****