Dnes je 22.05.2019, meniny má Júlia/Juliana.

Ubytovanie

vytlačiť

Penzión TERNO 

Moderný penzión s rodinným duchom.

Penzión TERNO nájdete blízko centra Považskej Bystrice. Iba pár krokov od železničnej stanice.  V moderne pôsobiacej budove sa skrýva plný servis pre ubytovanie aj stravovanie. 

www.penzionterno.sk

 

 

Hotel Garni

Hotel Garni sa nachádza v tichej lokalite Považskej Bystrice v blízkosti autobusovej stanice. Do centra mesta je približne 1,5 km, čo predstavuje príjemnú poznávaciu prechádzku a zoznámenie sa s mestom. Hoteloví hostia si môžu vybrať ubytovanie v dostupnej cenovej relácií v izbách a apartmánoch s bežným hotelovým vybavením. K dispozícií sú aj spoločenské miestnosti. Vyhľadávané je aj vonkajšie sedenie v príjemnom prostredí prepojenom s okolitou prírodou, kde môžu deti využiť rôzne detské atrakcie. Návštevníci môžu využívať blízkosť nákupných centier a športovísk či relaxačných zariadení.

www.hotelgarni.sk

 

 

Chatová osada Tiesňava

Chatová osada Tiesňava v kategórii A poskytuje ubytovanie v murovaných bungalowoch s dvoj a trojlôžkovými izbami so sprchou a sociálnym zariadením. Ubytovacia kapacita je 55 lôžok. 
Stravovanie poskytuje reštaurácia Tiesňava v areáli chatovej osady. 
Chatová osada Tiesňava leží priamo na hranici štátnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava. 
Ihrisko s umelou trávou 33 x 18 metrov, s osvetlením priamo v areáli chatovej osady s možnosťou športových sústredení.

                    Recepcia Chatová osada:                   
421/ 42 / 4381113

www.maninska.sk

 

 

Autokemping Manín

Autokemping Manín poskytuje ubytovanie v troj a štvorlôžkových zrubových chatkách v celkovej kapacite 77 lôžok a miesto na stanovanie s kapacitou 50 miest pre stany a karavany. 
Vo svojej kategórii poskytuje kempig Manín plné služby ako možnosť ohrievania jedál, umyváreň so sprchami s teplou a studenou vodou, spoločenskú miestnosť s možnosťou zapožičania spoločenských hier a športových potrieb, volejbalové ihrisko a bazén. Kemping Manín leží priamo na hranici štátnej prírodnej rezervácie Manínska Tiesňava.

www.maninska.sk

Recepcia Autokemping:

+421 / 902 194 773

 

 

Agropenzión Grunt

Agropenzión Grunt je zariadenie vhodné na rekreáciu rodinného charakteru, sústredenie športovcov, usporiadanie firemných podujatí, školení a na uskutočnenie rôznych príležitostných akcií v tichom prostredí. Nachádza sa cca 16 km od Považskej Bystrice, v obci Papradno.

Možnosti ubytovania 

Kapacita penziónu je 27 lôžok, ubytovanie je možné v 1/3 izbe a 8/2 izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená TV, sprchovacím kútom a toaletou. 26 lôžok

Agropenzión má vlastnú reštauráciu s kapacitou 30 miest. Ubytovaní hostia majú možnosť objednávky raňajok, plnej penzie, polpenzie, prípadne vlastného výberu z jedálneho lístka.

K dispozícií je bar otvorený do24:00 hod.

V reštaurácií a vínnej pivnici /s kapacitou 10 miest/ sa organizujú podnikové akcie, svadby, oslavy...

Služby

  Masáže

Požičovňa horských bicyklov

  Posedenie pri krbe

  Jazdenie na koňoch

Ochutnávka syrových výrobkov z vlastnej produkcie

www.penziongrunt.sk