Ubytovanie

PENZIÓN TERNO

Penzión TERNO nájdete blízko centra Považskej Bystrice. Iba pár krokov od železničnej stanice.  V moderne pôsobiacej budove sa skrýva plný servis pre ubytovanie aj stravovanie. 

M.R. Štefánika 144, 017 01 Považská Bystrica, SK
 +421424262015
 ternopb@centrum.sk
 http://www.penzionterno.sk/

Penzión TernoPenzión TernoPenzión TernoPenzión TernoPenzión TernoPenzión TernoPenzión Terno

 

HOTEL GARNI

Hotel Garni sa nachádza v tichej lokalite Považskej Bystrice v blízkosti autobusovej stanice. Do centra mesta je približne 1,5 km, čo predstavuje príjemnú poznávaciu prechádzku a zoznámenie sa s mestom. Hoteloví hostia si môžu vybrať ubytovanie v dostupnej cenovej relácií v izbách a apartmánoch s bežným hotelovým vybavením. K dispozícií sú aj spoločenské miestnosti. 

Kukučínova 209/24, 01701 Považská Bystrica, SK
 +421424325933
 reservations@hotelgarni.sk

www.hotelgarni.sk

Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*Hotel Garni ***/*

 

CHATOVÁ OSADA TIESŇAVA

Chatová osada Tiesňava v kategórii A poskytuje ubytovanie v murovaných bungalovoch s dvoj a trojlôžkovými izbami so sprchou a sociálnym zariadením. Ubytovacia kapacita je 55 lôžok. 
Chatová osada Tiesňava leží priamo na hranici štátnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava.   

Manínska tiesňava, 017 05 Považská Bystrica, 
 +421905451177
 pobyton@stonline.sk
 http://www.maninska.sk/

Chatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada TiesňavaChatová osada Tiesňava

 

CAMPING MANÍNSKA TIESŇAVA

Camping Manínska tiesňava je situovaný v CHKO Strážovské vrchy, priamo na hranici NPR Manínska tiesňava. Ponúka ubytovanie v nových 2,4 a 5 miestnych chatkách. Kapacita pre stany a karavany je 25 miest s možnosťou elektrickej prípojky. K dispozícii sú 2 otvorené ohniská a možnosť zapožičania športových potrieb či prenosných grilov.  

Camping Manínska tiesňava, Považská Teplá

recepcia@maninska.sk

+421 907 185 377

+421 903 176 464

 

Kemping Manín

AGROPENZIÓN GRUNT

Agropenzión Grunt je zariadenie vhodné na rekreáciu rodinného charakteru, sústredenie športovcov, usporiadanie firemných podujatí, školení a na uskutočnenie rôznych príležitostných akcií v tichom prostredí. Nachádza sa cca 16 km od Považskej Bystrice, v obci Papradno.

Kapacita penziónu je 27 lôžok, ubytovanie je možné v 1/3 izbe a 8/2 izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená TV, sprchovacím kútom a toaletou. 

Agropenzión má vlastnú reštauráciu s kapacitou 30 miest. Ubytovaní hostia majú možnosť objednávky raňajok, plnej penzie, polpenzie, prípadne vlastného výberu z jedálneho lístka.

K dispozícií je bar otvorený do 24:00 hod.

V reštaurácií a vínnej pivnici /s kapacitou 10 miest/ sa organizujú podnikové akcie, svadby, oslavy...

Služby: Masáže, požičovňa horských bicyklov, posedenie pri krbe, jazdenie na koňoch

Ochutnávka syrových výrobkov z vlastnej produkcie

 

 Papradno č. 1507, 018 13 Papradno, SK
 +421424393338
 agro@penziongrunt.sk
www.penziongrunt.sk

Koliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba PapradnoKoliba Papradno

 

HOTEL GINO PARK PALACE ****
 
Hotel Gino Park Palace**** je hotel s výnimočnou reštauráciou, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite mestskej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1. V historických priestoroch kaštieľa zo 17 st. ponúka ubytovanie, reštauráciu s autorskou kuchyňou, salóniky, kaviareň, lobby bar s letnou terasou, wellness, vnútorné i vonkajšie fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.
 
 
Otváracie hodiny hotela: 24 hodín/denne.
Otváracie hodiny reštaurácie: PO - NE 10:00 - 22:00 hod
 
Hotel Gino Park Palace****
Orlové 116, 017 01 Považská Bystrica, Slovakia
Tel.: +421 42 4459600 e-mail: info@parkpalace.sk, www.parkpalace.sk
 
 
Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****