Hotel Gino Park Palace****

HOTEL GINO PARK PALACE****

 

Hotel Gino Park Palace**** je hotel s výnimočnou reštauráciou, ktorý sa nachádza v pokojnej lokalite mestskej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1. V historických priestoroch kaštieľa zo 17 st. ponúka ubytovanie, reštauráciu s autorskou kuchyňou, salóniky, kaviareň, lobby bar s letnou terasou,wellness, vnútorné i vonkajšie fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.

 

Prečo ochutnať nový A la carte Hotela Gino Park Palace?
Hotel Gino Park Palace ponúka svojim hosťom nie len jedinečnú atmosféru ale aj exkluzívnu kuchyňu. Dňa 5. júla predstavuje nový A la carte, ktorý spočíva v súlade prírody a použitých sezónnych surovín.
Šéfkuchár Ján Adámik nové menu zostavil z typicky letných surovín ako paprika, baza, čerešne, kukurica, kaleráb, slivky a červený melón. Kombináciou sviežich vôní a chutí vznikla gastronomická paleta, ktorá sa v jeho hlave rodila niekoľko mesiacov. Pri výbere surovín kladie dôraz najmä na kvalitu a overených dodávateľov.
V letnom A la carte môžete vyskúšať Krém zo sladkej kukurice s pukancami a zaúdenou paprikou, táto polievka rozhodne patrí medzi nevšednejšie. V ponuke však držíme aj tradičné jedlá ako Staroslovenská hríbová polievka a Domáce čučoriedkové pirohy s orechami. Kvôli veľkej obľube sme do ponuky zaradili aj dva druhy steakov. Na výber však u nás majú aj vegetariáni Domáce gnocchi, Cícerové pyré, šaláty alebo výber z unikátnych dezertov, ako napríklad Bazový pribináčik s čerešňami.
Ján Adámik sa vareniu venuje už od detstva. Počas kalendárneho roka vytvára štyri rozmanité jedálne lístky podľa sezónnosti surovín. Základom jeho kuchyne sú čerstvosť, rôznorodosť a inovácie s úctou k tradičným jedlám. Inšpiruje sa knihami o gastronómii i cestovaním po svete.

Doprajte si jedinečný kulinársky zážitok a príďte ochutnať!

Rezervácie stolov vopred na tel. č. 042 44 59 600 alebo e-mailom: info@parkpalace.sk
Pozrieť jarný A la carte: www.parkpalace.sk/novyalacarte/

Otváracie hodiny hotela 24 hodín/denne.
Otváracie hodiny reštaurácie PO - NE 10:00 - 22:00 hod
Hotel Gino Park Palace****
Orlové 116, 017 01 Považská Bystrica, Slovakia
Tel.: +421 42 4459600 e-mail: info@parkpalace.sk, www.parkpalace.sk

Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****